Väggrelief efter Thorvaldsen

Föregående | Översikt | Nästa

853108

VÄGGRELIEF, gips, 1800-talets slut, efter Thorvaldsens "Natten", försilvrad med ram målad i svart, diameter
38 cm

Smärre nagg

Diverse, Samlarobjekt, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

853108 - Väggrelief efter Thorvaldsen
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Väggrelief efter Thorvaldsen

Budhistorik (2 bud)

6854323
2021-02-23 23:24:36
6854169
2021-02-23 22:24:29

2 dagar kvar
Avslutas 2021-02-28
10:06   (11:06 )
AKTUELLT BUD SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.