Mårten Andersson oljemålning

865783

MÅRTEN ANDERSSON (1934-2017): "Eremitens soluppgång", signerad Mårten, olja på duk, 41x33 cm

Konst, Modernt måleri, Selected

Kundcenter

Mårten Andersson oljemålning

Budhistorik (22 bud)
6716988
29 000
6716990
28 000
6716988
27 000
6716987
26 000
6716985
25 000

Slutpris SEK:
29 000
2 778 EUR, 3 263 USD
Utropspris SEK:
30 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.