Greta Gerell

865747

GRETA GERELL (1898-1982): Sittande kvinna, signerad och daterad Greta Gerell Paris 1931, olja på pannå, ca 41x33 cm

Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer

Smärre reva

Kundcenter

Greta Gerell

Budhistorik (9 bud)
6712510
8 400
6712374
8 200
6711942
8 000
6709771
4 200
6709770

Slutpris SEK:
8 400
805 EUR, 945 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.