Skåp Carl Axel Acking

865523

CARL AXEL ACKING, skåp, Bodafors 1950-tal, mahogny och valnöt, benställning i bok, invändig med lådor och vridbart skåp för flaskor samt spegelglas, höjd 105, 120 x 41 cm

Nyckelbricka lös, mindre fanérskador, topp med repor och fläckar

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer, Design, Selected

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Skåp Carl Axel Acking

Budhistorik (8 bud)
6702738
12 000
6702737
11 500
6702736
11 000
6699211
10 000
6699165

Slutpris SEK:
12 000
1 150 EUR, 1 350 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.