Louis Vuitton axelbandsväska

864799

LOUIS VUITTON, axelbandsväska, 1980-tal, monogrammönster och detaljer i cognacsfärgat skinn, 22 x 29 x 5 cm, justerbart axelband

Bruksslitage

Vintage Fashion

Monter 23

Louis Vuitton axelbandsväska

Budhistorik (32 bud)
6709083
5 000
6709077
4 800
6709073
4 600
6709060
4 400
6709011
4 200

Slutpris SEK:
5 000
479 EUR, 563 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.