sideboard

864773

SIDEBOARD, 1960-tal, teak, fronten med två skjutdörrar , inredning med hyllor, 4 lådor höjd 71 cm, 183x42 cm

bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 9

sideboard

Budhistorik (35 bud)
6711355
6711354
3 800
6711225
3 600
6711222
3 400
6711162
3 200

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.