Thonetstolar

864379

THONET, stolar, 1 par, böjträ i bok, 1900-talets början, pärlspikad skinnsits, brännmärkta, sitthöjd 47 cm

Skador och lagningar

Möbler, Stolar

Rum 13

Thonetstolar

Budhistorik (32 bud)
6705346
3 400
6705369
3 200
6705346
6705364
2 800
6705346
2 600

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.