Slaglåspistol

864328

SLAGLÅSPISTOL, 1800-tal, signerad OIS (Olof "Get-Ola" Jonasson), No 316, längd ca 20 cm

Vapen/Medaljer

Monter 10

Slaglåspistol

Budhistorik (24 bud)
6697126
2 600
6696921
2 400
6696617
6696617
1 700
6695497
1 600

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.