Jan Lundqvist

864323

JAN LUNDQVIST (född 1935): Stockholmsmotiv, tusch och akvarell, signerad Jan Lundqvist samt dedikerad, ca 30x21 cm

Drottninggatan 36, Malmö

Jan Lundqvist

Budhistorik (1 bud)

6693587
2021-01-13 12:44:49

2021-01-14 kl 12:08
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.