Anders Palmér oljemålning

864313

ANDERS PALMÉR (född 1958): Får, signerad Palmér, olja på duk, ca 39x44 cm

Fack 31

Anders Palmér oljemålning

Budhistorik (8 bud)
6695227
1 900
6695052
1 800
6692678
1 700
6692395
1 600
6691728

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.