Pierre Olofsson färglitografi

864305

PIERRE OLOFSSON (1921-1996): Figurkomposition, signerad Olofsson, numrerad 12/35, färglitografi, bildmått 29x41,5 cm

Fack 52

Pierre Olofsson färglitografi

Budhistorik (15 bud)
6695862
2 400
6690988
6695861
6690988
6695860
1 900

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.