Soffa fåtöljer

864294

SOFFA, FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft, rotting och bambu, stoppade dynor, grön klädsel, soffans längd ca 134, sitthöjd 35 cm

Slitage, skador

Möbler, Hyllor

Rum 3

Soffa fåtöljer

Budhistorik (40 bud)
6697155
4 800
6697171
4 600
6697155
4 400
6697151
4 200
6697139

Slutpris SEK:
4 800
460 EUR, 540 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.