O. H. Sjögren SeatUp fåtölj med fotpall

864258

O. H. SJÖGREN, ''SeatUp'', fåtölj med fotpall, ek, Tranås 2000-tal, lös nackkudde, sitsen med lyftfunktion, brickmärkt, sitthöjd ca 50 cm

Smärre slitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 21

Budhistorik (1 bud)

6680160
2021-01-09 10:16:43

2021-01-14 kl 12:42
Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.