Pierre Soulage litografi

864190

PIERRE SOULAGE (född 1919): "Litographe No 39", signerad Soulage, 29/115, litografi, bladmått ca 56x75 cm

Konst, Grafik, Selected

Kundcenter

Pierre Soulage litografi

Budhistorik (33 bud)
6701010
88 000
6700986
86 000
6701005
84 000
6700986
82 000
6701000
80 000

Slutpris SEK:
88 000
8 430 EUR, 9 900 USD
Utropspris SEK:
40 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.