Pierre Alechinsky litografi

864182

PIERRE ALECHINSKY (född 1927): (3)
"Par experience", signerade, 1976, 43/75, akvarellerade colotypier, poem av Yves Bonnefoy, bildmått ca 37x27 cm, i portfölj

Kundcenter

Pierre Alechinsky litografi

Budhistorik (55 bud)
6702011
12 000
6702186
11 500
6702011
11 000
6702182
10 500
6702011
10 000

Slutpris SEK:
12 000
1 150 EUR, 1 350 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.