Sängbord 1900-talets första hälft

864174

SÄNGBORD, 1900-talets första hälft, låda i sarg samt skåp, lös marmorskiva, höjd ca 74, 42x34 cm

Bruksslitage, marmorskiva med lagning

Möbler, Soffbord, sidobord

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (7 bud)
6696327
650
6696209
600
6696122
500
6696120
450
6691967

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.