Figuringrupp Ludwigsburg

864160

FIGURINGRUPP, porslin, Ludwigsburg, Kvinna och man med luta, 1900-tal, stämplad, höjd ca 25 cm

Keramik/Porslin

Monter 28

Figuringrupp Ludwigsburg

Budhistorik (7 bud)
6696985
600
6696351
550
6692686
500
6689139
450
6687605

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.