Byrå med stenskiva sengustaviansk stil

864154

BYRÅ med stenskiva, omkring 1800-talets slut, sengustaviansk stil, profilerad skiva i kolmordsmarmor, draghandtag och dekor i mässing, kanelerade ben, fotavslutningar i mässing, grönmålad med förgylld dekor, höjd 88, 91x49 cm, nyckel saknas

Nyckel saknas

Möbler, Skåp, byråer

Rum 17

Budhistorik (51 bud)
6697206
11 000
6697197
10 500
6697185
10 000
6697179
9 800
6697168
9 600

Slutpris SEK:
11 000
1 054 EUR, 1 238 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.