Skrivbord nyrokoko

864148

SKRIVBORD med avtagbar uppsats, 1800-talets slut, nyrokoko, profilerad skiva, svartmålad med skuren bronserad dekor, draghandtag i förgylld mässing, 104, 115x64 cm, nyckel saknas

Senare bemålad, nyckel saknas

Möbler, Övriga möbler

Rum 21

Skrivbord nyrokoko

Budhistorik (46 bud)
6697120
18 000
6697118
17 500
6697119
17 000
6697118
16 500
6697112
16 000

Slutpris SEK:
18 000
1 724 EUR, 2 025 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.