Skrivstol 1900-talets första hälft

864143

SKRIVSTOL, 1900-talets första hälft, ek, 4-delad pelarfot, textilklädd sits, snurrbar

Åldersrelaterat slitage

Möbler, Stolar

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (16 bud)
6696443
6696434
6696441
6696434
1 800
6696427
1 700

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.