Väggskåp ek 1800-tal

864130

ÖVERDEL / VÄGGSKÅP, 1800-tal, ek, invändigt med hyllplan, höjd ca 104, 91x35 cm

Slitage, märken

Möbler, Skåp, byråer

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Väggskåp ek 1800-tal

Budhistorik (3 bud)

6692528
500
6695647
450
6692528

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.