Eldset 1900-tal

864126

ELDSET, 1900-tal, smide och mässing, 4 verktyg, höjd ca 82 cm

Bruksspår, slitage

Diverse

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Eldset 1900-tal

Budhistorik (12 bud)
6696641
1 400
6689072
1 300
6686844
6689071
6686844

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.