Maurice Estève färglitografi

864094

MAURICE ESTÈVE (1904-2001): "Bebaros", signerad Estève, 1975, 12/100, färglitografi, bladmått ca 44x45 cm

Tavelvagn 3

Maurice Estève färglitografi

Budhistorik (30 bud)
6701011
4 400
6700977
4 200
6700080
6699838
3 800
6700079
3 800

Slutpris SEK:
4 400
422 EUR, 495 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.