Maurice Estève färglitografi

864092

MAURICE ESTÈVE (1904-2001): "Jour de fête", signerad Estève, 1952, LII/LX, färglitografi, bildmått ca 43x32 cm

Tavelvagn 3

Maurice Estève färglitografi

Budhistorik (21 bud)
6695630
6694249
2 800
6693008
2 600
6689514
2 400
6688745

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.