Fåtölj 2000-tal

864001

FÅTÖLJ, teak, 2000-tal, klädd i konjaksfärgat skinn, sitthöjd ca 25-40, bredd 60 cm

Smärre slitage

Möbler, Fåtöljer

Fåtölj 2000-tal

Budhistorik (30 bud)
6696304
5 600
6696298
5 400
6696289
5 200
6696280
5 000
6696277
4 800

Slutpris SEK:
5 600
536 EUR, 630 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.