Meta Isaeus-Berlin oljemålning

863900

META ISAEUS-BERLIN (född 1963): "Labbet", signerad och daterad ā tergo Meta Isaeus-Berlin M.I.B 2009, olja på duk, ca 132x157 cm

Från utställning "Reminiscenser" på Galleri Andersson/Sandström, Stockholm

Konst, Modernt måleri, Selected

Rum 1

Budhistorik (7 bud)
6703167
52 000
6693985
50 000
6693193
31 000
6689797
30 000
6687281
28 000

Slutpris SEK:
52 000
4 982 EUR, 5 850 USD
Utropspris SEK:
100 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.