Soffbord runt

863766

SOFFBORD, 1930/40-tal, runt, toppskiva i fanerat trä, underrede i massiv björk, höjd ca 56, diameter 80 cm

Ställvis hårdare slitage, repor, avskavningar

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 11

Soffbord runt

Budhistorik (21 bud)
6700976
2 600
6695219
2 400
6688908
6695216
6688908
1 700

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.