Alice Wallebäck rölakan

863662

ALICE WALLEBÄCK, matta, rölakan, ca 240x170 cm

Fransar med skador, bruksslitage

Mattor/Textilier

Rum 10

Alice Wallebäck rölakan

Budhistorik (6 bud)
6697153
1 600
6697146
6697140
6697136
900
6690238
600

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.