skrivbord

863282

SKRIVBORD, 1800-tal, allmoge, stomme av furu, bemålat i vitt, låda vid sarg, höjd ca 75, 106x53 cm

Bruksslitage, senare bemålat

Möbler, Övriga möbler, Allmoge

Rum 6

skrivbord

Budhistorik (9 bud)
6694977
850
6696556
6694977
750
6696554
700
6694977
500

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.