Spegel

863234

SPEGEL, 1800-talets andra hälft, gustaviansk stil, genombrutet krön i pastelage i form av rosett, pärlbård, ca 58x40 cm

Bruksslitage, mindre skador kring krön förekommer

Speglar

Rum 16

Spegel

Budhistorik (23 bud)
6696823
1 700
6695168
1 600
6696822
1 600
6695168
6696821
1 400

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.