Fåtölj med fotpall Göte Möbler

863153

FÅTÖLJ med FOTPALL, 1970-tal, etikettmärkt Göte Möbler Nässjö, röd skinnklädsel, snurrbara, sitthöjd ca 38 cm

Bruksslitage, skinnet med nötning

Möbler, Fåtöljer, Design

Budhistorik (48 bud)
6696325
7 000
6696336
6 800
6696325
6 600
6696329
6 400
6696325
6 200

Slutpris SEK:
7 000
671 EUR, 788 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.