Sideboard 1950-tal

863144

SIDEBOARD, 1950-tal, fanerat med teak, 2 st låsbara skåp samt draglådor, höjd ca 78 cm, 159x42 cm

Bruksslitage, något ostadigt

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i Kundtjänst

Möbler, Skåp, byråer, Design

Rum 7

Sideboard 1950-tal

Budhistorik (24 bud)
6696897
4 400
6696486
4 200
6696854
4 200
6696486
6696098
3 800

Slutpris SEK:
4 400
422 EUR, 495 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.