Spelbord 1900-tal

863127

SPELBORD, 1900-tal, rokokostil, ekfanér, uppfällbar skiva, underskiva förvaringsplats, höjd ca 80, 87x45(88)cm

Bruksslitage, märken

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 6

Spelbord 1900-tal

Budhistorik (5 bud)
6695619
500
6686628
450
6684964
6683080
6680632

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.