Låda AB Vin & Spritcentralen

863104

LÅDA, trä med järnbeslag, AB Vin & Spritcentralen, 1900-talets första hälft, höjd ca 39, 90x43 cm

Slitage

Möbler, Övriga möbler, Diverse

Hylla 2

Låda  AB Vin & Spritcentralen

Budhistorik (35 bud)
6693939
5 200
6693845
5 000
6693936
4 800
6693845
4 600
6693934
4 400

Slutpris SEK:
5 200
498 EUR, 585 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.