Skrivbordsstol

863097

SKRIVBORDSSTOL, tidigt 1900-tal, höj och sänkbar genom snurrning, stomme i ek, med fyra ben, sits i röd tyg, sitthöjd ca 49 cm

Bruks- och åldersrelaterad slitage, fläckar

Möbler, Stolar

Hylla 10

Skrivbordsstol

Budhistorik (18 bud)
6696944
6696942
6696940
1 900
6696939
1 800
6696938
1 700

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.