OIDENTIFIERAD KONSTNÄR

863015

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, komposition, signerad samt numrerad 6/75, carborundumetsning, ca 75x65 cm

Ej examinerad ur ram

Fack 53

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR

Budhistorik (26 bud)
6697045
2 600
6697038
2 400
6697037
6697019
6697035

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.