Liz Zwick

863013

LIZ ZWICK. komposition, signerad samt daterad 1968, blandteknik med textil, ca bildyta ca 25x30 cm

Gulnad

Liz Zwick

Budhistorik (1 bud)

6680247
2021-01-09 10:36:38

2021-01-14 kl 10:10
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.