Guena Roqozny oljemålning

862989

GUENA ROGOZNY (1948-2001): "Gladioloser i vas", signerad Rogozny, olja på duk, ca 24x30 cm, oramad

Guena Roqozny oljemålning

Budhistorik (7 bud)
6685232
600
6679204
550
6676956
500
6679198
500
6676956

Slutpris SEK:
600
63 EUR, 78 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.