Rashid Adgamow oljemålning

862988

RASHID ADGAMOW (född 1951): "Vårvinter", signerad, olja på duk, ca 40x29 cm, oramad

Rashid Adgamow oljemålning

Budhistorik (2 bud)

6676958
750
6676022
500

Slutpris SEK:
750
79 EUR, 98 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.