Rashid Adgamow oljemålning

862987

RASHID ADGAMOW (född 1951): "Strandvägen", signerad och daterad 2010, olja på duk, ca 30x40 cm, oramad

Rashid Adgamow oljemålning

Budhistorik (12 bud)
6688389
6685736
6685736
1 600
6685480
6677327
1 400

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.