Rashid Adgamow oljemålning

862982

RASHID ADGAMOW (1951-2017): "Hedvig Eleonora Kyrka", signerad och daterad 2009, olja på duk, ca 41x33 cm, oramad

Fack 14

Rashid Adgamow oljemålning

Budhistorik (49 bud)
6688427
7 200
6688407
7 000
6688424
7 000
6688407
6 800
6688408
6 600

Slutpris SEK:
7 200
690 EUR, 810 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.