Fåtölj modell Melvin för Homline

862979

FÅTÖLJ, "Melvin", Homeline, 2000-tal, underrede i mattförkromade stålrör, textilklädsel, etikettmärkt, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage med fläckar kring textil

Möbler, Fåtöljer

Rum 13

Budhistorik

2021-01-20 kl 11:14
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.