Vjeteslav Kliuchnokov oljemålning

862978

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (född 1956): "Bofink", signerad och daterad Kliuchnikov 2009, olja på duk, ca 35x27 cm, oramad

Budhistorik (17 bud)
6688381
6688379
2 800
6688369
2 600
6688366
2 400
6688362

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.