FÅTÖLJ modell Melvin för Homeline

862976

FÅTÖLJ, "Melvin", Homeline, 2000-tal, underrede i mattförkromade stålrör, textilklädsel, etikettmärkt, medföljer kudde, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 13

Budhistorik (6 bud)
6698849
500
6690803
450
6698847
450
6690803
6690997

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.