FÅTÖLJ

862975

FÅTÖLJ, "Melvin", Homeline, 2000-tal, underrede i mattförkromade stålrör, textilklädsel, etikettmärkt, medföljer kudde, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage, fläckar förekommer

Möbler, Fåtöljer

Rum 13

FÅTÖLJ

Budhistorik (1 bud)

6690805
2021-01-12 16:45:51

2021-01-14 kl 21:58
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.