Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning

862974

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (född 1956): "Bergianska trädgården näckosor", signerad Kliuchnikov, olja på duk, ca 53x63 cm, oramad

Budhistorik (20 bud)
6688350
7 200
6685734
7 000
6682507
6 800
6679802
6 600
6676952
6 400

Slutpris SEK:
7 200
690 EUR, 810 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.