Byrå Grange

862963

GRANGE, byrå, Frankrike, 1900-talets andra hälft, fanerad med körsbär, 3 lådor, beslag i mässing, höjd ca 85, 119x53 cm

Bruksspår, märken förekommer

Möbler, Skåp, byråer, Design

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Byrå Grange

Budhistorik (12 bud)
6703154
2 800
6703148
6703146
1 700
6703141
1 600
6703128

Slutpris SEK:
2 800
294 EUR, 364 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.