Soffa 1900-talets mitt

862950

IKEA, soffa, 1900-talets mitt, melerad klädsel, underrede i teak, längd ca 150, sitthöjd 30 cm

Brukslitage, tryckmärken

Möbler, Soffor

Rum 19

Soffa 1900-talets mitt

Budhistorik (23 bud)
6687834
5 200
6677461
5 000
6687833
4 800
6677461
3 400
6686388
3 200

Slutpris SEK:
5 200
498 EUR, 585 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.