Record watch Co Genéve armbandsur

862942

ARMBANDSUR, Record watch Co Genéve, 1950-tal, stål, manuell, sekundvisare, boettnummer 1145, elastiskt armband i stål, diameter ca 32 mm

Bruksslitage, repor, baksida med inskription, fungerar vid inskrivningstillfället, funktionen garanteras ej

Klockor/Ur

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (2 bud)

6685947
6675811

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 200 kr.