Omega Geneve herrarmbandsur

862941

OMEGA, armbandsur, Genève, stål, automatisk, grön urtavla, plexiglas, datum, stavindex, läderarmband ej orginal diameter ca 37 mm

Bruksslitage, smärre repor, fungerar vid inskrivningstillfället, funktionen garanteras ej

Klockor/Ur

Linnégatan 21, Norrköping

Omega Geneve herrarmbandsur

Budhistorik (13 bud)
6690702
5 000
6690162
4 800
6689855
4 600
6689845
4 400
6689853
4 200

Slutpris SEK:
5 000
479 EUR, 563 USD
Utropspris SEK:
4 500

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 200 kr.